KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12611223
nr 1261 1223
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Signerad, barn. Olja på duk, 69x100
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:12:39
15/6 11:17:33
16/6 17:27:07
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg
All världens barn (Lisa Larson)